Välj en sida
Magnus Gustafsson

Magnus Gustafsson

Projektledare

magnus@markus.se

0708-13 73 43

Robin Belanger

Robin Belanger

Projektledare / Digital strateg

robin@markus.se

0708-25 53 62

Markus Reklambyrå

Markus Reklambyrå

Repslagaregatan 24, 582 22 Linköping

info@markus.se

013-25 44 40

Per Nelson

Per Nelson

Byråledare

per@markus.se

0708-58 78 44

Anna Sjövall-Hallin

Anna Sjövall-Hallin

VD / Projektledare

anna@markus.se

0722-25 48 02

Emil Svedin

Emil Svedin

Digital designer

emil@markus.se

070-146 91 09

Martin Olinger

Martin Olinger

Copywriter

martin@markus.se

0722-25 48 03

Ludwig Roth

Ludwig Roth

Copywriter/Kreatör

ludwig@markus.se

0702-59 59 90

Berni Kalle

Berni Kalle

Art Director / UX Designer

berni@markus.se

0722-25 48 07

Lena Tedebro Palmér

Lena Tedebro Palmér

Copywriter

lena@markus.se

0733-68 07 50

Your name here

Your name here

Sök jobb, praktik eller bli modell

Ansök här

Daniel Melin

Daniel Melin

Webbdesigner / Fotograf

daniel@markus.se

0721-63 08 61

Elinor Jacobsson

Elinor Jacobsson

Grafisk formgivare

elinor@markus.se

0768-77 88 26

Fredrik Trygg

Fredrik Trygg

Art Director / Planner

fredrik@markus.se

0709-20 04 04

Henrietta Falkenberg

Henrietta Falkenberg

Operativ projektledare

henrietta@markus.se

0708–25 53 51

Ping Plate

Ping Plate

Produktionsledare

ping@markus.se

0708-35 85 30

 Carina Roos

Carina Roos

Ekonomiansvarig

carina.roos@markus.se

0768-95 50 00

 Maria Steen

Maria Steen

Sjukskriven ♥

Ebba Holmér

Ebba Holmér

Föräldraledig

Tomas Hedblom

Tomas Hedblom

Copywriter

tomas@markus.se

0722-25 48 06

Magnus Gustafsson

Magnus Gustafsson

Projektledare

magnus@markus.se

0708-13 73 43

Markus Reklambyrå

Markus Reklambyrå

Repslagaregatan 24, 582 22 Linköping

info@markus.se

013-25 44 40

Anna Sjövall-Hallin

Anna Sjövall-Hallin

VD / Projektledare

anna@markus.se

0722-25 48 02

Martin Olinger

Martin Olinger

Copywriter

martin@markus.se

0722-25 48 03

Berni Kalle

Berni Kalle

Art Director / UX Designer

berni@markus.se

0722-25 48 07

Your name here

Your name here

Sök jobb, praktik eller bli modell

Ansök här

Elinor Jacobsson

Elinor Jacobsson

Grafisk formgivare

elinor@markus.se

0768-77 88 26

Henrietta Falkenberg

Henrietta Falkenberg

Operativ projektledare

henrietta@markus.se

0708–25 53 51

 Maria Steen

Maria Steen

Sjukskriven ♥

Ebba Holmér

Ebba Holmér

Föräldraledig

ebba@markus.se

0723-07 12 73

Robin Belanger

Robin Belanger

Projektledare / Digital strateg

robin@markus.se

0708-25 53 62

Per Nelson

Per Nelson

Byråledare

per@markus.se

0708-58 78 44

Emil Svedin

Emil Svedin

Digital designer

emil@markus.se

070-146 91 09

Ludwig Roth

Ludwig Roth

Copywriter/Kreatör

ludwig@markus.se

0702-59 59 90

Lena Tedebro Palmér

Lena Tedebro Palmér

Copywriter

lena@markus.se

0733-68 07 50

Daniel Melin

Daniel Melin

Webbdesigner / Fotograf

daniel@markus.se

0721-63 08 61

Fredrik Trygg

Fredrik Trygg

Art Director / Planner

fredrik@markus.se

0709-20 04 04

 Carina Roos

Carina Roos

Ekonomiansvarig

carina.roos@markus.se

0768-95 50 00

Ping Plate

Ping Plate

Produktionsledare

ping@markus.se

0708-35 85 30

Tomas Hedblom

Tomas Hedblom

Copywriter

tomas@markus.se

0722-25 48 06

Magnus Gustafsson

Magnus Gustafsson

Projektledare

magnus@markus.se

0708-13 73 43

Robin Belanger

Robin Belanger

Projektledare / Digital strateg

robin@markus.se

0708-25 53 62

Markus Reklambyrå

Markus Reklambyrå

Repslagaregatan 24, 582 22 Linköping

info@markus.se

013-25 44 40

Per Nelson

Per Nelson

Byråledare

per@markus.se

0708-58 78 44

Anna Sjövall-Hallin

Anna Sjövall-Hallin

VD / Projektledare

anna@markus.se

0722-25 48 02

Emil Svedin

Emil Svedin

Digital designer

emil@markus.se

070-146 91 09

Martin Olinger

Martin Olinger

Copywriter

martin@markus.se

0722-25 48 03

Ludwig Roth

Ludwig Roth

Copywriter/Kreatör

ludwig@markus.se

0702-59 59 90

Berni Kalle

Berni Kalle

Art Director / UX Designer

berni@markus.se

0722-25 48 07

Lena Tedebro Palmér

Lena Tedebro Palmér

Copywriter

lena@markus.se

0733-68 07 50

Your name here

Your name here

Sök jobb, praktik eller bli modell

Ansök här

Daniel Melin

Daniel Melin

Webbdesigner / Fotograf

daniel@markus.se

0721-63 08 61

Elinor Jacobsson

Elinor Jacobsson

Grafisk formgivare

elinor@markus.se

0768-77 88 26

Henrietta Falkenberg

Henrietta Falkenberg

Operativ projektledare

henrietta@markus.se

0708–25 53 51

Fredrik Trygg

Fredrik Trygg

Art Director / Planner

fredrik@markus.se

0709-20 04 04

Ping Plate

Ping Plate

Produktionsledare

ping@markus.se

0708-35 85 30

 Carina Roos

Carina Roos

Ekonomiansvarig

carina.roos@markus.se

0768-95 50 00

Tomas Hedblom

Tomas Hedblom

Copywriter

tomas@markus.se

0722-25 48 06

 Maria Steen

Maria Steen

Sjukskriven ♥

Ebba Holmér

Ebba Holmér

Föräldraledig

ebba@markus.se

0723-07 12 73

    • Bifoga CV eller skicka med en länk
    • Bifoga arbetsprover eller skicka med en länk
    • Bifoga arbetsprover eller skicka med en länk
    • Dra filer hit eller
      Accepterade filtyper: jpg, gif, png, pdf.