Markus Reklambyrå
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

Tel: 013 25 44 40
Mail: info@markus.se

Jobba här?
Vill du jobba hos oss på Markus? Eller pluggar du på universitetet och vill spendera din praktikperiod här?

Hör av dig med lite info om dig själv, cv och arbetsprover till jobb@markus.se så hör vi av oss!

Anna

Anna Sjövall-Hallin
VD/Projektledare
0722-25 48 02
anna@markus.se

HenriettaFalkenberg

Henrietta Falkenberg
Operativ projektledare
0708 – 255 351
henrietta@markus.se

Mange

Magnus Gustafsson
Projektledare
0708-13 73 43
magnus@markus.se

RobinBelanger

Robin Belanger
Projektledare
0708-25 53 62
robin@markus.se

Carina

Carina Roos
Ekonomiansvarig
0768-95 50 00
carina.roos@markus.se

Ebba

Ebba Holmér
Produktionsledare
0723-07 12 73
ebba@markus.se

Marika Lund

Marika Lund
Produktionsledare
0721-57 00 04
marika@markus.se

Maria

Maria Steen
Sjukskriven

Berni

Berni Kalle
Art Director/UX Designer
0722-25 48 07
berni@markus.se

ThomasN

Tomas Nilsson
Art Director
0703-35 62 49
tomas.nilsson@markus.se

Fredrik

Fredrik Trygg
Art Director/Planner
0709-20 04 04
fredrik@markus.se

ThomasH

Tomas Hedblom
Copywriter
0722-25 48 06
tomas@markus.se

Martin

Martin Olinger
Copywriter
0722-25 48 03
martin@markus.se

Lena

Lena Tedebro Palmér
Copywriter
0733-68 07 50
lena@markus.se

Ludde

Ludwig Roth
Copywriter/Kreatör
0702-59 59 90
ludwig@markus.se

Daniel

Daniel Melin
Webbdesigner/Fotograf
0721-63 08 61
daniel@markus.se

Lisa

Lisa Grelsson Wiik
Grafisk formgivare/Webbdesigner
0701-46 91 09
lisa@markus.se

Ellinore

Elinor Jacobsson
Grafisk formgivare
0768-77 88 26
elinor@markus.se